O nas

NASZA KADRA

To zespół fachowców, zaangażowanych w swoją pracę. Dbających o każdy szczegół Twojego zamówienia. Nasz zespół to 15 osób pracujących w dwóch miejscach z czego 3 osoby w punkcie usługowym na ulicy Lwowskiej plus kolejnych 12 w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym na ulicy Nowoursynowskiej. Nasi pracownicy to zarówno młody dynamiczny zespół drukarzy w parze, z którymi idzie grupa doświadczonych, stonowanych introligatorów. Pośród nich są absolwenci Wyższych Szkół Poligraficznych, techników jak i pasjonaci odnajdujący się pracy w drukarni satysfakcję i przyjemność.

JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

To dwie najważniejsze w naszej branży cechy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykonywane przez nas materiały są nie tylko naszą wizytówką, ale przede wszystkim bardzo często prezentacją Waszej firmy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby drukowane przez nas dokumenty były idealne. Do naszej dyspozycji pozostaje kilka maszyn produkcyjnych, nowoczesna introligatornia i zespół fachowców.

NOWE TECHNOLOGIE I NISKIE CENY

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii druk odbywa się zawsze w najwyższej jakości i jest na każdym etapie realizacji zamówień kontrolowany. Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy automatyzacji procesu realizacji. System sprzedaży i nadzoru produkcji printi24.com pozwala na weryfikację zaawansowania prac, usprawnia komunikację, zwiększa przepustowość drukarni poprzez wykorzystanie procesów automatyzacji. Dzięki powyższym, możemy zaoferować bardzo niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji, zapewniając przy tym najwyższą jakość.

ASAP

realizacja jak najszybciej

PŁATNOŚĆ

gotówką, kartą i przelewem

TRANSPORT

dostarczamy i odbieramy

ZAMÓW ONLINE

odbiór osobisty lub dostawa

PROMOCJE

dla nowych i obecnych klientów