Oprawa prac dyplomowych w okładki Politechniki Warszawskiej

Wykonujemy oprawę prac zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 43/2016 z dnia 08 września 2016 r. w sprawie ujednolicenia wymogów edytorskich prac dyplomowych – obwieszczamy, że „od ręki” oprawiamy prace dyplomowe w okładki pobierane z dziekanatów Politechniki Warszawskiej.

Okładki, które otrzymujecie w dziekanatach i Instytutach Politechniki Warszawskiej znacząco różnią się od tych, w które jeszcze do niedawna była wykonana oprawa pracy inżynierskiej w Politechnice Warszawskiej. Stosowana do tej oprawa twarda prac dyplomowych przeszła do historii z dniem Zarządzenia Rektora. Wszyscy, którzy zostali zaskoczeni przez Panie w Dziekanacie inie widzą co zrobić z okładkami serdecznie zapraszamy do nas. U nas oprawa prac dyplomowych w okładki Politechniki Warszawskiej, szybko, tanio i przede wszystkim profesjonalnie.

Teraz fakty: mamy wieloletnie doświadczenie i wykonamy oprawę pracy dyplomowej zgodnie ze sztuką introligatorską. Okładka miękka jaką otrzymacie w dziekanacie należy złamać za pomocą bigówki (wykonać big). My wykonujemy dwa lub trzy bigi tj. w miejscu grzbietu rozpoczynania grzbietu, robimy big otwierający i jeśli jest taka potrzeba to również na zamknięciu grzbietu. Grzbiet otwierający robimy w wg. wytycznych oficyny Politechniki Warszawskiej. Oprawa pracy dyplomowych w okładki Politechniki Warszawskiej jest wykonywana w trzech procesach: 1 przygotowanie okładki tzw. bigowanie, 2 – wklejenie bloku (wydruku) do okładki, 3 – obcięcie do formatu nadmiaru pozostałego przy oprawie. Końcowy format pracy oprawionej w okładki z Politechniki Warszawskiej to 297 mm x 210 mm. Jest to format A4.

Zapraszamy do wykonania u nas usługi: oprawy pracy dyplomowej o okładki Politechniki Warszawskiej
tel. 22 8256889, mail: lwowska@asapdruk.pl

Nasza siedziba znajduje się w okolicy ronda Politechniki: ul. Lwowska 2a