Pomoc

JAK ZAMAWIAĆ?

Zamówienia przyjmujemy na wiele różnych sposobów. Wybierz ten, który będzie dla Ciebie najdogodnijeszy. Bezpośrednio w punkcie obsługi przy ul. Lwowskiej 2a w Warszawie. On-line przez email, wysyłając zamówienie na adres lwowska@asapdruk.pl. On-line przez sklep internetowy na ww.asapdruk.pl. Zamawiając i opłacjać usługi online przez sklep zyskujesz najniższą cenę, a gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście, bez kolejki w punkcie obsługi przy ul. Lwowskiej lub skorzystać z dostawy w dowolne miejsce na terenie kraju.

JAK WYSŁAĆ PLIKI?

Skrzynka pocztowa przyjmuje wiadomości tylko do 10MB. Czasem pliki do druku są zdecydowanie większe, dostarczyć je do nas można na kilka różnych sposobów. Wgrywając plik na serwer FTP. Aby orztmać konto FTP dla Twoich zamówień prześlij do nas prośbę o utworzenie konta. Wysyłając przez bezpieczny serwer wymiany plików wetransfer.com. Platforma w ramach bezpłatnego konta umożliwia wysyłkę plików do 2GB. Przesyłając do nas link do plików zamieszczonych na koncie dropbox lub innym tego typu serwerze. Wgrywając pliki bezpośrednio do zamówienia w naszym sklepie internetowym asapadruk.pl.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKI DO DRUKU?

Prawidłowe przygotowanie plików do druku zapewni szybką i bezbłędną realizację Twojego zamówienia. POdstawowe zasady prawidłowego przygotowania plików do druku są takie same dla wszystkich produktów. Dodatkowo pod opisem danego produktu udostępniamy makiety, które ułatwią przygotowanie plików.

Podstawowe zasady:

  • 3 mm spadu z każdej strony
  • odsunięcie treści i ważnych elementów grafiki min. 5 mm od lini cięcia
  • kolorystyka CMYK
  • zamiana wszystkich tekstów i linii na krzywe

AKCEPTOWANE FORMATY PLIKÓW

Dostępne na rynku różnorodne oprogramowanie, pozwala na zapis projektu w różnych formatach. Najbezpieczniejszym formatem pliku do druku jest PDF. Natomiast przyjmujemy także inne formaty.

BEZPŁATNA DOSTAWA

Zamówienia powyżej 500zł brutto są upoważnione do bezpłatnej dostawy w jedno miejsce na terenie kraju.